Харків'янка стала однією з найсильніших жінок світу

Харків'янка здобула срібну медаль чемпіонату світу з пауерліфтингу

Як повідомили Depo.Харків в управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА, з 13 по 18 листопада у чеському місті Пльзень проходив Чемпіонат світу з пауерліфтингу, "срібло" якого в змаганнях серед жінок завоювала харків'янка Євгенія Тішакова.

Тішакова виступала у ваговій категорії до 84 кг та за сумою триборства підняла 642,5 кг, що принесло їй титул віце-чемпіонки світу. Крім того на рахунку харків'янки були дві срібні медалі в становій тязі (222,5 кг) та у присіданні, де її результат 270 кг став новим рекордом Європи.

Чемпіонкою світу в даній ваговій категорії з результатом 671 кг за сумою триборства стала американка Наталі Хансон, а бронзову медаль виборола Хілле Хейді Арнесен з Норвегії (610 кг).

Загалом на даному чемпіонаті світу українські паурліфтери завоювали в триборстві чотири золоті та три срібні медалі. В загальнокомандному заліку жіноча збірна України, пропустивши уперед команди США, Росії та Китайського Тайбею, посіла четверте місце, а чоловіча була першою.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські спортсмени перемогли на кубку світу з акробатичного рок-н-ролу.