Харків'янка стала кращою стрибункою світу

Харківська спортсменка здобула золоту медаль у синхронних стрибках на батуті на Всесвітніх іграх у Вроцлаві

Харків'янка стала кращою стрибункою…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, 26 липня, шостий день змагань приніс Україні дві золоті нагороди.

Одну з них виборола харків'янка Наталя Москвіна. У жіночих синхронних стрибках на батуті Москвіна разом зі Світланою Мальковою з Херсонської області отримали від суддів 48.100 бали та впевнено перемогли усіх суперниць. Другими були спортсменки з Азербайджану (46.250 бали), а третє місце посів дует з Нідерландів (46.200 бали).

У цей же день за нагороди боролася ще одна харківська спортсменка. У змаганнях з пауерліфтингу в суперважкій вазі серед жінок Євгенія Тішакова показала п'ятий результат - 563.95кг. Тетяна Мельник з Хмельницької області здобула в цій вазі срібну нагороду (598.36кг), а чемпіонкою зі світовим рекордом 600.71кг стала американка Боніка Лаугх.

За підсумками шести днів змагань на рахунку харківських спортсменів дві золоті, одна срібна та одна бронзова медалі. Загалом українські спортсмени вже вибороли шість золотих, шість срібних та вісім бронзових нагород і посідають восьме місце в медальному заліку. Перше - за росіянами (26-12-9), друге посідають італійці (14-10-9), а третє - німці (11-8-9).

Всесвітні ігри у Вроцлаві триватимуть до 30 липня.

Як повідомляв Depo.Харків, на Дефлімпіаді – 2017 харків'янка Ганна Федосєєва завоювала золоту медаль у спортивному орієнтуванні.