Харків'янка стала чемпіонкою Європи з паверліфтингу

Харківські спортсмени вибороли чотири медалі, в тому числі золоту на чемпіонаті Європи з класичного паверліфтингу, який проходить у литовському місті Каунас

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, на чемпіонаті свої змагання вже завершили юнаки та юніори. На рахунку харків'ян - одна золота та три бронзові медалі в змаганнях серед юніорів.

Чемпіонкою Європи серед юніорок у ваговій категорії до 63 кг стала Софія Рудь. У сумі триборства харківська спортсменка підняла вагу 412,5кг (145 кг у присіданні + 90кг у жимі лежачи + 177,5 кг у становій тязі). Крім того, результати Рудь в присіданні та в становій тязі принесли їй "малі" бронзові нагороди.

Бронзову медаль чемпіонату з рекордом України виборов Микита Сухорутченко. У ваговій категорії до 74 кг у сумі триборства він показав результат 652,5кг (232,5 кг у присіданні + 170 кг у жимі лежачи + 250 кг у тязі), що стало новим рекордом України серед юніорів. Крім того, результат Сухорутченко у присіданні також став рекордом України серед юніорів, а в жимі лежачі він завоював "малу" бронзову медаль.

Також бронзовими призерами стали Юлія Шевченко та Юлія Мариненко. Шевченко в ваговій категорії до 72 кг у сумі триборства підняла вагу 432,5 кг (150 кг у присіданні + 92,5 кг у жимі лежачи + 190кг у тязі). ЇЇ результати в жимі та становій тязі також принесли спортсменці "малі" бронзові медалі.

Мариненко стала призеркою у вазі понад 84 кг з сумою триборства 422,5кг. Харків'янка також здобула дві "малі" бронзові медалі у присіданні (162,5 кг) та тязі (180 кг).

Загалом на цьому чемпіонаті збірна України зусиллями юніорів та юнаків виборола сім золотих , чотири срібні та п'ять бронзових нагород та посіла перше загальнокомандне місце в змаганнях серед юніорів та третє - серед дівчат.

Далі змагання продовжують спортсменки та спортсмени в відкритих вагових категоріях.

Як повідомляв Depo.Харків, правоохоронці встановлюють обставини підриву банкомату у Харкові.