Харків'янка стала чемпіонкою світу з шашок

Харківські спортсмени завоювали шість медалей на Молодіжному чемпіонаті світу з шашок-64

Харків'янка стала чемпіонкою світу…

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, у змаганнях взяли участь спортсмени з 15 країн світу, які розіграли медалі в семи вікових групах в класичній, швидкій та блискавичній іграх.

За підсумками чемпіонату, збірна України завоювала одну золоту, чотири срібні та п'ять бронзових медалей, з яких шість нагород команді принесли харківські спортменки.

Так, чемпіонкою світу у віковій групі "10 років" в категорії "блискавична гра" стала харків'янка Катерина Мусієнко. У семи турах вона набрала 12 очок і на один бал випередила Євгену Швед з Білорусі. Також на рахунку Мусієнко - дві срібні медалі, які вона отримала у швидкій та класичній іграх.

Крім того, три медалі для збірної України завоювала Василиса Куценко. У віковій групі "8 років" юна спортсменка посіла друге місце в категорії "класична гра". Також Куценко виграла дві бронзові медалі у швидкій і блискавичній іграх.

Як повідомляв Depo.Харків, мерія Кернеса за безцінь розпродала приміщення в елітних районах.