ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харків'янка просить врятувати історичний Харків від засилля реклами

Харків'янка пропонує міськраді знизити кількість реклами і створити список правил та прикладів для її розміщення в місті

Depo.
13 лютого 2018 09:20
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, відповідну петицію на сайті міськради 12 лютого зареєструвала Ольга Щербак.

"Наше чудове місто покрите рекламою з голови до ніг. Неймовірно прекрасні та старі будинки, які є історичною цінністю, часто понівечені вивісками та кондиціонерами. Величезні банери в центрі, які закриваюсь собою весь екстер'єр будівель, заважають милуватися красою міста. Впевнена, що мешканцям готелей та інших будівель, на котрих розміщенні такі банери, це теж доставляє незручність, - сказано в петиції. - Наше метро перетворилося в однин суцільний рекламний майданчик. Реклама не тільки розміщується у вагонах всередині, зовні, а тепер ще й переходи метро покриті рекламою. Це спаплюжує інтер'єр метро, негативно впливає на сприйняття міста туристами та і просто це неповага до мешканців".

У зв'язку із цим жінка пропонує знизити кількість реклами і створити список правил та прикладів для її розміщення в місті.

Зараз під петицією підписалися 19 людей. Для того, щоб пропозицію розглянула міськрада, вона повинна зібрати щонайменше 5 тис. підписів протягом 90 днів.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янин просить міськраду відремонтувати дорожнє покриття по вулиці Башкирській.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook