Харків'янка позбавила росіянку "золота" в Туреччині

На Дефлімпіаді – 2017 харків'янка Ганна Федосєєва завоювала золоту медаль у спортивному орієнтуванні

Харків'янка позбавила росіянку "зол…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, на іграх в турецькому Самсуні Федосєєва показала кращий за суперниць результат на середній дистанції - 44:04.0. Росіянку Антоніну Найдьонову, яка посіла друге місце, українка випередила на 1 хвилину 27 секунд. Ще одна харківська спортсменка Тетяна Біда на цій дистанції посіла шосте місце (54:02.0).

У чоловічих змаганнях зі спортивного орієнтування на середній дистанції харків'янин Дмитро Плахотнік посів п'яте місце.

Медаль Федосєєвої стала вже третім "золотом" харківських дефлімпійців на цих іграх. Загалом на їх рахунку вже три золоті, дві срібні та шість бронзових нагород. Збірна України по закінченню семи змагальних днів виборола 14 золотих, 20 срібних та 26 бронзових медалей.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'яни вибороли ще дві медалі на Дефлімпіаді в Туреччині.