Харків'янка перемогла на юнацькому чемпіонаті України з шахів

Мешканка Харкова Марія Бердник завоювала три медалі чемпіонату України з шахів

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації, фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків та дівчат до 16 років відбувся 6 - 18 березня у Вінниці.

За відомостями прес-служби, за підсумками чемпіонату на рахунку харків'янки Марії Бердник золота та дві срібні медалі. Звання чемпіонки України вона здобула в класичній грі, набравши в 12 турах 10,5 очка. Надію Шпанько з Вінницької області, яка посіла друге місце, харків'янка перевершила на 2,5 очка.

У блискавичній грі Бердник посіла друге місце. За підсумками дев'яти турів на її рахунку було 8 очок. Перемогла в цьому виді Людмила Іваницька з Івано-Франківської області, яка набрала 8,5 очок.

Срібною призеркою Бердник стала й у швидких шахах. У дев'яти турах Марія виборола 7,5 очка. На півочка харків'янку випередила Надія Шпанько з Вінницької області, яка стала чемпіонкою в цьому виді.

Як повідомляв Depo.Харків, у засніженому Харкові бігатимуть напівмарафон. Харківський напівмарафон "Kharkiv Half Marathon 2018" відбудеться 25 березня на лижній базі ХНПУ ім. Г. С. Сковороди.