Харків'янин завоював "золото" на чемпіонаті з японських бойових мистецтв

Харківські дзюдоїсти стали призерами Кубка Європи в Румунії

Харків'янин завоював "золото" на че…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, харківські спортсмени завоювали золоту і дві бронзові медалі на заключному етапі Кубка Європи з дзюдо серед спортсменів до 21 року, який пройшов в Румунії.

У змаганнях взяли участь 248 спортсменів з 33 країн світу. Єдину золоту медаль для України виборов представник Харківського спортивного товариства "Динамо" Сергій Крівчач.

У ваговій категорії до 81 кг він здолав суперника з Македонії та двох дзюдоїстів з Ізраїлю, а у фінальній сутичці переміг Роланда Гоза з Угорщини.

Бронзовими призерами стали Євген Вегера і Олександр Духневич, які завоювали медалі у ваговій категорії до 100 кг.

Як повідомляв, харків'янка Ірина Деха стала чемпіонкою всесвітньої Універсіади.