ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харків’янин заробив більше всіх у Верховній Раді

Найбагатшим депутатом Верховної Ради є харків'янин Віталій Хомутиннік, який раніше входив до складу фракції Партії регіонів і очолював комітет з питань податкової та митної політики
Depo.
7 травня 2015 12:13
ФОТО: depo.ua
Харків’янин заробив більше всіх у Верховній Раді
Харків’янин заробив більше всіх у Верховній Раді

Про це пише "Українська правда", передає кореспондент Харків.depo.ua.

Найбагатшими видання називає депутатів, дохід яких за 2014 рік склав більше 10 млн. грн. Із таким доходом у Раді 22 депутати. Найбіднішими - дохід яких менше 20 тис. грн. на рік. Таких - 20 депутатів.

Серед багатіїв Ради знайшлося місце і для засновника корпорації "Індустріальний союз Донбасу" та колишнього голови Донецької ОДА Сергія Тарути. До списку увійшов і бізнес-партнер олігарха Дмитра Фірташа Іван Фурсін зі статком у 30 млн. грн.

Перший бізнес-партнер та права рука президента Порошенка Ігор Кононенко у 2014 році заробив 15 млн. грн., в два рази менше, ніж 2013 року.

А ось бізнес-партнери та засновники групи "Континіум" Ігор Єремеєв і Степан Івахів наростили свої прибутки - майже 25 і 32 млн. відповідно проти 11 і 18 млн. в 2013 році.

Найбіднішим депутатом Верховної Ради став член президентської фракції Ярослав Лесюк, який минулого року не заробив жодної копійки.

Мінімальними доходми може похизуватися і командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко. В його декларації зазначена сама лише зарплата - трохи більше 13 тис. грн. на рік.