ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харків'янин вигадав систему знижок для єдиного квитка

Харків'янин пропонує міськраді зменшити вартість проїзду в міському транспорті, щоб стимулювати придбання єдиного білету містянами

Depo.
12 січня 2018 09:33
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, відповідну петицію на сайті міськради зареєстрував Сейтбекір Сейдаметов.

"Не всі городяни Харкова розділяють ентузіазм, чим створюють суттєву затримку у перехідному періоді зі старої системи на нову. І проблема того, чому люди не обирають нову, зручнішу систему, оплати очевидна - нема стимулу робити це. Ніхто не бачить приводу витрачати 30 гривень на придбання картки, котра не забезпечує навіть швидкість посадки у транспорт, бо водії перешкоджають потраплянню пасажирів через інші двері, окрім тієї, що поряд із водієм", - сказано в петиції.

У зв'язку із цим чоловік пропонує знизити вартість проїзду "у якості позитивної стимуляції придбання карток E-Ticket".

Так, на його думку, проїзд у тролейбусі та трамваї має коштувати 2,75 грн, кожен третій проїзд у день у тролейбусі чи трамваї – 2,00 грн, кожен третій проїзд у день у метро – 2,50 грн.

На даний момент під петицією підписалися 17 людей. Для того, щоб пропозицію розглянула міськрада, вона повинна зібрати щонайменше 5 тис. підписів протягом 90 днів.

Як повідомляв Depo.Харків, у харківському метро систему єдиного електронного квитка запустять у лютому, а не з 1 січня, як говорилося раніше.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків