ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харків'янин написав пісню для бійців АТО (ВІДЕО)

Харків'янин написав пісню, присвячену бійцям АТО, - "Ви повернетеся з війни, пацани!"
Depo.
4 червня 2015 16:26
ФОТО: depo.ua

Виконала пісню 12-річна школярка, повідомляє МГ "Об'єктив", передає кореспондент Харків.depo.ua. Вона ж стала і героїнею кліпу, який у перші дні після появи в мережі отримав сотні відгуків.

"Пісня народилася буквально за півтори години, але зріла всередині довгі місяці. Надихнуло відео, зняте під час перших поїздок харківських журналістів у звільнений Слов'янськ", - розповів автор тексту і музики композиції Лев Кокшаров.

Виконала пісню Маша Манцурова. Дівчинка займається вокалом вже сім років.

"Коли я тільки читала слова, осмислювала їх, розуміла, що вони означають, у мене билося серце швидше. Я хотіла виконувати її доросліше, ніж я є насправді, але Лев наполіг на тому, щоб я виконувала її як ангелок, як дитина мого віку", - розповіла Манцурова.

Кліп на пісню теж знімали на одному диханні, згадує автор. Весь бюджет - трохи більше півсотні гривень на купівлю вінка для виконавиці.

Відео вже набирає сотні позитивних відгуків у соцмережах, але головне для творців, щоб їх почули на передовій.

"Три дні пісні. Я думаю, вона буде жити набагато довше, і вона зробить малу частину того, що повинна зробити. І що ми повинні зробити. Не тільки грошима, не тільки збором речей, але чимось трохи більшим. Вони, ці самі пацани, повинні розуміти, чому вони там, для кого вони там, і як ми до цього ставимося", - сказав Кокшаров.