Харків'яни завоювали чотири "золота" на Чемпіонаті світу з кікбоксингу

Кікбоксери з Харкова отримали медалі Чемпіонату світу з кікбоксингу WTKA, який пройшов у Італії

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, у змаганнях взяли участь 4,7 тисячі спортсменів з 94 країн. До збірної команди України увійшли п'ять кікбоксерів з Харкова і всі вони отрмиали медалі.

Так, серед юніорів Анастасія Арцт (КДЮСШ №6) посіла перше місце в розділі фул-лоу у ваговій категорії до 48 кг, а Дарина Криванич (КДЮСШ №6) - в лайт лоу в категорії до 55 кг. Ярослав Осетров (КДЮСШ №6) виграв золоту медаль в розділі фул в категорії до 63 кг, а Станіслав Судоплатов (Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського "ХАІ") - в розділі фул в категорії до 67 кг.

Серед чоловіків Андрій Боцман, який представляв Харківський національний університет радіоелектроніки, посів третє місце в розділі лайт у ваговій категорії до 74 кг.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські правоохоронці оглядали підозрілий рюкзак біля станції метро "Перемога".