Харків'яни вимагають від Кернеса врятувати найкращий волейбольний клуб України

Харків'яни звернулися до міської влади з пропозицією про допомогу місцевому волейбольному клубу "Локомотив"
Depo.
7 серпня 2016 12:13
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, відповідна петиція була зареєстрована на сайті Харківської міськради 5 серпня. Автор – Андрій Петраш.

"До Вас звертаються численні вболівальники харківського волейбольного клубу "Локомотив". Ми сподіваємося, що завдяки Вашому сприянню один з найстаріших волейбольних клубів України зможе вижити і продовжить радувати нас своєю грою. Але, у зв'язку з тим, що "Укрзалізниця", тепер не має можливості надавати фінансову допомогу в сезоні 2016/2017 клуб знаходиться на межі зникнення. Участь в наступному чемпіонаті країни під питанням. Команда вже відмовилася від участі в Єврокубкових турнірах, де грає і виграє у кращих команд Європи. Таким чином, склалася фінансова ситуація може призвести до того, що Харків втратить чоловічий волейбольний клуб з великою історією. Звертаємося до Вас з проханням надати допомогу у фінансуванні ВК "Локомотив", - йдеться в тексті.

Харків'яни вимагають від Кернеса врятувати найкращий волейбольний клуб України - фото 1

Для того, щоб петицію розглянула міськрада, вона повинна зібрати 5 тис. підписів протягом 90 днів.

Як раніше повідомляв Depo.Харків, "Укразлізниця" відмовилася від фінансування ВК "Локомотив" і гравці отримали статус вільних агентів. Клуб уже знявся з розіграшу європейського кубка ЄКВ, питання з участю в чемпіонаті України буде вирішене пізніше. 

"Локомотив" - 15-разовий чемпіон України.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків