Харків’яни вимагають перевіряти власників бійцівських псів на здоровий глузд

На сайті міськради з’явилася петиція із проханням ввести психіатричну діагностику для бажаючих завести собаку бійцівської породи

Як передає Depo.Харків, відповідну петицію зареєстрували на сайті Харківської міськради 11 листопада.

"Ввести обов'язкове проходження психіатричної діагностики та кінологічну консультацію (навчання) для будь-яких охочих утримувати (жити і любити) собак бійцівських порід", - зазначила автор петиції Інна Бойко.

Наразі петиція забрала лише 18 підписів. Для того, щоб її розглянула міськрада, вона має набрати 5 тис. підписів протягом 90 днів.

Як повідомляв Depo.Харків, раніше на сайті міськради зареєстрували петицію з вимогою покарати живодерів, які зняли на відео вбивство кошеняти. В мережу відео виклала 17-річна дівчина. У коментарях дівчина написала: "Ахаха, відчуй біль колишнього блохастика". На відео видно, як домашній бультер’єр, підбурюваний хазяїном, вбиває мале кошеня. 

Відео викликало шквал обурення серед користувачів соцмереж. Петиція з вимогою покарати живодерів набрала понад 5 тис. підписів. Зоозахисники звернулися з заявою до правоохоронних органів. Правоохоронці відкрили кримінальні провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами і поширення продукції, яка пропагує культ насильства і жорстокості.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків