ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харків'яни віддали на "соціалку" близко 2 млрд грн

У Харківській області за січень-березень 2015 року надійшло близько 2 млрд грн єдиного соціального внеску
Depo.
6 квітня 2015 12:15
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, про це повідомляє прес-служба Головного управління Міндоходів України в Харківській області.

За відомостями податківців, додатково до бюджету спрямовано понад 78 млн грн.

При цьому, лише за березень 2015 року платники єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування Харківського регіону перерахували на рахунки Держказначейства майже 683 млн грн.

При цьому понад 30 % від загальних надходжень ЄСВ (близько 212 млн грн) забезпечили бюджетні організації регіону: "Управління "Укрбургаз" ПАТ "Укргазвидобування", філія ГУ "Шебелинкагазвидобування" ПАТ "Укргазвидобування", Зміївська теплова електрична станція тощо.

Від підприємців-фізичних осіб відрахування склали 25 млн грн, від «спрощенців» - 22 млн грн. ЄСВ.

"Не дивлячись на складну політично-економічну ситуацію, на Харківщині стабільно сплачують єдиний соціальний внесок. А це - своєчасні пенсії та підтримка соціально незахищених верств населення", - підкреслює в.о. начальника ГУ ДФС у Харківській області Михайло Гагаркін.

Він наголосив, що на Харківщині щомісячно подають звіти та сплачують єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування близько 40 тисяч платників.