Харків'яни вибороли вісім нагород на Кубку Європи з шорт-треку

У Польщі пройшов етап Кубка Європи з шорт-треку, на якому харківські спортсмени завоювали вісім нагород

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, у складі збірної команди України на даному етапі Кубка виступили 18 харків'ян, які завоювали п'ять золотих та три срібні медалі.

У змаганнях серед жінок срібною призеркою на дистанції 500 м стала Марія Долгополова. На фініші харків'янка поступилася лише суперниці з Білорусії.

Інші медалі були звойовані юніорами. Богдан Мошенський виграв дистанції 1000 м і 1500 м та став першим по сумі трьох дистанцій.

Ще одна харків'янка Діана Демочка здобула золоті медалі на дистанціях 500 м та 333 м, а на дистанції 222 м стала срібною призеркою.

Срібну нагороду харків'янки завоювали і в естафеті на дистанції 2000 м. У складі команди виступали Мирослава Селюкова, Світлана Репецька та Марія Старченко.

Змагання стали одним з етапів відбору на фінальний етап Кубка світу, який в квітні наступного року відбудеться у Хорватії.

Як повідомляв Depo.Харків, правоохоронці встановлюють обставини підриву банкомату у Харкові.