Харків'яни стали переможцями чемпіонату України з велоспорту на шосе

Харків'яни Валентин Кабашний та Софія Трубчанінова посіли перші місця за підсумками трьох етапів юнацького чемпіонату України з велоспорту на шосе в гонці критеріум

Про це Depo.Харків повідомили в управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, у місті Первомайський Миколаївської області відбувся заключний етап чемпіонату в гонці критеріум. Кабашний у змаганнях серед юнаків та Трубчанінова у змаганнях серед дівчат завоювали срібні нагороди, але це не завадило харків'янам утримати перші місця в загальному протоколі.

Кабашний, який переміг на двох попередніх етапах, в підсумку набрав 340 очок. Його найближчий суперник Семен Сімон з Дніпра відстав на 70 балів. В свою чергу Трубчанінова набрала в сумі 320 очок та випередила киянку Віру Денисюк, яка стала другою.

В старшій віковій групі харків'яни Богдан Данильчук і Аліна Богдан в загальному заліку гонки критеріум стали бронзовими призерами.

Крім того, у Первомайському відбувся юнацький чемпіонат України в парній гонці, золоті медалі якого також завоювали Кабашний і Трубчанінова.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янин Микита Кравчук виборов срібну медаль на змаганнях зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів.