ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харків’яни шукають в Мережі закляття на одруження та схуднення

Щомісяця харків’яни ставлять пошуковику близько 6,5 тис. запитів, які стосуються магії та чаклунства
Depo.
14 червня 2016 16:24
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі компанії "Яндекс.Україна", судячи з характеру запитів, жінки вдаються до магії помітно частіше, ніж чоловіки.

Найпопулярніші заговори, які шукають в інтернеті, стосуються особистого життя - йому присвячений приблизно кожен п'ятий запит про заклинання. Нерідко харків'яни хочуть вступити в шлюб або повернути кохану людину (тут і далі збержена авторська орфографія та пунктуація): [найефективніший і сильний заговір на повернення улюбленого], [заговір на заміжжя для розлучених жінок], [заговір як притягнути до себе заможного чоловіка].

Вдаються до містики і ті, хто вже знайшов супутника життя. Наприклад, шукають, [щоб чоловік до друзів не ходив], [сильний заговір від зради чоловіка читати можна днем]. Заклинаннями намагаються навіть лікувати розбите серце: [розлюбити одруженого заговір].

На другому місці за популярністю - заговори на фінансове благополуччя (приблизно кожен 10-й). З їх допомогою користувачі намагаються розбагатіти, повернути свої гроші або вилізти з боргів: [як заговорити монету на гроші і удачу], [як повернути свій борг за допомогою заговору].

На третьому місці - заклинання на красу і здоров'я. Харків'яни шукають [заговір швидко на швидке схуднення], [заговір на молодість рук] і навіть [заговір на гарний голос].

Серед інших популярних тем - заговори на успіх в роботі і бізнесі: [як захиститися від неправдивих звинувачень начальника заговорами народними засобами], [заговір і молитва якщо йдеш до начальства]. Трохи менше, але все ж багато уваги харківські користувачі приділяють ворогам. В основному за допомогою заклинань намагаються захиститися від недоброзичливців і заздрісників.

Дбають харків'яни і про дітей: [щоб дитину любили заговір]. Нарешті, за допомогою заклинань закликають удачу: [заговір на здачу іспиту читати перед іспитом], [заговір на удачу в свій день народження щоб діти були].

Найпопулярніші теми заговорів, які жителі Харківської області шукають в інтернеті:

1. Особисте життя

2. Гроші

3. Краса і здоров'я

4. Робота і кар'єра

5. Вороги

6. Діти

7. Удача

Як і в інших ситуаціях, харківські користувачі хочуть діяти напевно. Наприклад, вибираючи заговір, цікавляться відгуками тих, хто вже його застосовував: [чи працюють заговори на гроші і удачу]. Крім того, хвилюються про можливі наслідки магічного втручання: [заговір на схуднення наслідки відгуки].

Ось кілька дивних і цікавих заговорів, які шукали харків'яни:

[Щоб не відмовили в проханні заговір]

[Заговір якщо витерла руки рушником чоловіка]

[Заговір щоб перемогти]

[Заговір щоб рідна людина (брат) приїхав]

[Сильний заговір на вдалу покупку кошеня]

[Заговір щоб знайти вірного друга]

[Заговір від стеження]

[Заговір щоб боялися]

[Заговорити злу вчительку]

[Заговори тільки добрі]

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків