Харків’яни просять повернути у будинки гарячу воду

Петиція з проханням відновити постачання гарячої води на проспекті Гагаріна з’явилася на сайті Харківської міськради

Як повідомляє Depo.Харків, відповідну петицію розмістили на сайті міськради 23 вересня.

"Прошу відновити подачу гарячої води на проспекті Гагаріна і в прилеглих районах міста. У перших числах серпня 2016 роки була припинена подача гарячої води в районі зупинки Державінська за адресою проспект Гагаріна, 92 і в сусідніх будинках для проведення профілактичних робіт. З тих пір гарячої води не було. Диспетчер Основ'янського району тепломереж (№телефона 756-51-95) відверто сміється в трубку про ситуацію в країні і каже, що в найближчі дні на гарячу воду можете не розраховувати. Рахунки на гарячу воду продовжують приходити, а за фактом її немає вже півтора місяці", - написав автор петиції В’ячеслав Вікторович.

Наразі петиція зібрала лише вісім підписів. До кінця збору залишилося 87 днів.

Разом з тим, сьогодні на сайті міськради була зареєстрована ще одна петиція, у ній харків’яни вимагають взагалі заборонити планове відключення гарячої води в холодні пори року.

"Заборонити планове відключення гарячої води в "не літні місяці". При температурі +10 на вулиці і без опалення, 520 мікрорайон вже майже місяць без гарячої води. Теплові мережі при цьому не встигають у встановлені терміни, воду повинні були дати 23го вересня. Це нелюдяно", - зазначила автор петиції Катерина Деренська.

Для того, щоб петиція була розглянута міськрадою, вона має набрати 5 тис. підписів протягом 90 днів.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків