Харків’яни просять повернути у будинки гарячу воду

Петиція з проханням відновити постачання гарячої води на проспекті Гагаріна з’явилася на сайті Харківської міськради
Depo.
26 вересня 2016 17:25
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Харків, відповідну петицію розмістили на сайті міськради 23 вересня.

"Прошу відновити подачу гарячої води на проспекті Гагаріна і в прилеглих районах міста. У перших числах серпня 2016 роки була припинена подача гарячої води в районі зупинки Державінська за адресою проспект Гагаріна, 92 і в сусідніх будинках для проведення профілактичних робіт. З тих пір гарячої води не було. Диспетчер Основ'янського району тепломереж (№телефона 756-51-95) відверто сміється в трубку про ситуацію в країні і каже, що в найближчі дні на гарячу воду можете не розраховувати. Рахунки на гарячу воду продовжують приходити, а за фактом її немає вже півтора місяці", - написав автор петиції В’ячеслав Вікторович.

Наразі петиція зібрала лише вісім підписів. До кінця збору залишилося 87 днів.

Разом з тим, сьогодні на сайті міськради була зареєстрована ще одна петиція, у ній харків’яни вимагають взагалі заборонити планове відключення гарячої води в холодні пори року.

"Заборонити планове відключення гарячої води в "не літні місяці". При температурі +10 на вулиці і без опалення, 520 мікрорайон вже майже місяць без гарячої води. Теплові мережі при цьому не встигають у встановлені терміни, воду повинні були дати 23го вересня. Це нелюдяно", - зазначила автор петиції Катерина Деренська.

Для того, щоб петиція була розглянута міськрадою, вона має набрати 5 тис. підписів протягом 90 днів.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків