Харків'яни потрапили до збірної України з біатлону

У Львівській області пройшов чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок, на якому харківські спортсмени завоювали срібну та бронзову нагороди

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, друге місце у спринті посів Юрій Ситник. Харків'янин фінішував з результатом 28:09.2. Краще за нього на цій дистанції зміг виступити лише Сергій Телень з Чернігівської області (27:44.6).

Ще один харківський спортсмен Олександр Пономаренко фінішував третім у мас-старті з результатом 38:50.6. Від переможця Євгена Івченка з Сумської області він відстав на 14.8 сек. Ситник посів у мас-старті п'яте місце (39:38.1).

У змаганнях серед юніорок харків'янкам увійти до числа призерів не вдалося. Кращий результат показала Оксана Коваленко, яка фінішувала сьомою в мас-старті та була дев'ятою в спринті.

За підсумками чемпіонату були сформовані збірні команди України для участі в міжнародних стартах.

До їх складу увійшли і харківські біатлоністи, вихованці Українського східного центру олімпійської підготовки із зимових видів спорту. Так, на юнацькому чемпіонаті світу, який відбудеться в Словаччині з 27 січня по 2 лютого, візьме участь Юрій Ситник, а на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який пройде в місті Сараєво (Боснія і Герцеговина) з 8 по 16 лютого, за медалі боротиметься Степан Кінаш.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські паралімпійці-лижники завоювали медалі етапу Кубку світу.