Харків’янам радять відмовитися від алкоголю

Лікарі рекомендують не зловживати алкоголем, щоб не отримати сонячний і тепловий удари

Як передає кореспондент Depo.Харків за інформацією прес-служби Харківської міськради, про це розповіла завідувачка приймальним відділенням Харківської міської клінічної лікарні швидкої невідкладної допомоги ім.А.Мещанінова Марина Білих.

Вона зазначила, що особливо негативно спека позначається на людях, які страждають судинними патологіями та захворюваннями дихальної системи.

Щоб уберегти себе від сонячних і теплових ударів Білих рекомендує не перебувати на відкритому сонці, провітрювати приміщення, пити не менше двох літрів негазованої води на добу, а також виходити на вулицю з головним убором.

"Цього літа в нашу лікарню звернень з тепловими та сонячними ударами ще не було, але надходили з травмами люди, що зловживали алкоголем. Тепловий удар у людей, які п'ють, настає швидше, ніж у тверезих. Крім того, алкогольне сп'яніння послаблює контроль за поведінкою - люди на пляжах можуть потонути або отримати травми під час стрибків у водойми з невідомим рельєфом дна", - зазначила Білих.

Лікар нагадала, що першою допомогою постраждалим від теплових і сонячних ударів є переміщення в тінь або в приміщення, прохолодний компрес і негайний виклик "швидкої" допомоги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #алкоголь