Харків'ян запевнили, що епідемії грипу у місті немає

Епідеміологічний поріг за рівнем захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання у Харкові не перевищений

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради з посиланням на завідувача Харківської міської філії Державного закладу "Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України" Володимира Чегодайкіна.

За його словами, цього року від грипу зробили щеплення 6 706 осіб - з них понад тисяча дітей. "На сьогодні в Україні перевищений епідпоріг щодо грипу на 6,7%, в Харківській області - на 6,9%, але в місті Харкові в даний час по інтенсивності цих процесів рівень захворювання населення на респіраторні захворювання та грип характеризується як низький. Середній сезонний показник по захворюваності перевищено у віковій групі 18 років і старше на 1%", - зазначив Чегодайкін.

Директор Департаменту охорони здоров'я Юрій Сороколат у свою чергу повідомив, що щодня в місті ведеться моніторинг кількості хворих. З початку епідсезону в лікувальні установи Харкова по медичну допомогу звернулися 48 тисяч жителів, в тому числі понад 6,5 тисяч осіб, які захворіли за останній тиждень. Серед них - 2 тисячі дітей.

"У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість хворих зменшилася на 2 095 осіб. У кожному лікувальному закладі міста розроблений алгоритм дій і план заходів з проведення попередження грипу та інших вірусних захворювань, проведені навчальні семінари з медичними працівниками", - зазначив Сороколат.

У свою чергу директор Департаменту освіти Ольга Деменко зазначила, що зростання захворюваності серед школярів традиційно очікується у другій половині січня, коли діти вийдуть на заняття після канікул.

"На сьогоднішній день у сфері освіти немає загрози закриття навчального процесу, і ми закінчуємо півріччя в штатному режимі. Природно після закінчення канікул рівень захворювання школярів традиційно підвищується, тому повернемося до цього питання в січні", - сказала Деменко.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські правоохоронці відкрили провадження через відсутність опалення у квартирах містян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook