ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харків'ян планують відселити із зони будівництва метро до кінця року

Власники нерухомості у зоні будівництва метро у Харкові почали давати згоду на продаж житла

Depo.
13 липня 2018 17:16
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради із посиланням на першого заступника мера Ігоря Терехова.

Він зазначив, що нерухоме майно - квартири, домоволодіння - були оцінені за певною методикою, допомогу надав Фонд держмайна. "Почали оголошувати результати оцінки і ми бачимо по реакції людей, що вона їх влаштовує. Вже близько 14 суб'єктів-власників нерухомості у зоні майбутнього будівництва метро письмово погодилися з оцінкою і письмово повідомили, що готові продати місту свою нерухомість", - повідомив Терехов.

Як зазначив директор департаменту реєстрації Олег Дробот, викупна вартість включає в себе як ринкову вартість об'єктів, так і коефіцієнт компенсації, пов'язаний з примусовістю такого продажу. "Також вартість враховує інфляційні ризики, що включають витрати, пов'язані з послугами ріелтора, нотаріуса, а також з податками і витратами переїзду, які в майбутньому понесуть власники при покупці нового житла", - зазначив Дробот.

Процес відселення людей із зони майбутнього будівництва метро планується завершити до нового року, щоб вже у 2019 році розпочати будівельні роботи.

Як повідомляв Depo.Харків, депутат назвав заступника Кернеса, який зацікавлений у "розпилі" грошей на ремонті транспортної інфраструктури.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook