ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харків розщедриться на теплу зиму

Понад 440 млн. грн. планують витратити в місті на підготовку до наступного опалювального сезону
Depo.
10 червня 2015 17:36
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради з посиланням на директора департаменту комунального господарства Віктора Кітаніна.

За його словами, 308 млн. грн. з цієї суми виділяється з міського бюджету, решта коштів - це власні кошти підприємств.

Зокрема, КП "Харківські теплові мережі" запланувало в рамках підготовки теплового господарства низку заходів, на що буде витрачено 35,5 млн. грн. За рахунок цих коштів відремонтують та реконструюють 10 км магістральних та внутрішньоквартальних теплових мереж, 19 котлів районних і 13 котлів квартальних котелень, 40 насосних агрегатів. Крім того, з міського бюджету буде виділено 930 тис. грн. на реконструкцію ділянки магістральних тепломереж по вул. Олеся Гончара, 5, де будуть покладені ізольовані в пінополіуретані труби. Завдяки цій реконструкції буде підвищена надійність системи централізованого теплопостачання клініки ім. Гіршмана.

КП "Харківводоканал" планує направити на підготовку до зимової експлуатації водопровідного та каналізаційного господарства понад 27 млн. грн. За ці кошти виконають санацію 45 водопровідних вводів у житлові будинки Харкова, капітально відремонтують два фільтри на комплексі водопідготовки "Донець", а також реконструюють водопровідну мережу по вул. Гвардійців Широнінців, 32. Крім того, 10 млн грн буде виділено з бюджету на реконструкцію систем водопостачання та водовідведення в районі вул. 7-ї Гвардійської армії та вул. Кулиничівської (для забезпечення водою селища Кулиничі), на капітальний ремонт обладнання Печенізького гідровузла, а також на завершення будівництва головного дублюючого колекторного тунелю.

На утримання, реконструкцію, капітальний і поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста цього року витратять понад 215 млн. грн. Близько 50 млн. грн. буде направлено на капітальний та поточний ремонт житлового фонду міста.