Харків на інсулін отримає 28 млн грн з держбюджету, - міськрада

Для Харкова цільова держсубвенція на закупівлю інсулінів для хворих на цукровий діабет на 2019 рік становить 28 млн 198 тис. грн

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, про це сьогодні, 11 грудня, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міськради повідомила заступник директора Департаменту охорони здоров'я Тетяна Бакалова.

За її словами, ця сума покриває менше 43% потреби в інсулінах для хворих на цукровий діабет. Бакалова нагадала, що на сьогоднішній день в Харкові зареєстровано 6 тис. 808 осіб, які страждають на цукровий діабет. Річна потреба забезпечення хворих препаратами інсуліну становить 65 млн 569 тис. грн.

Також заступник директора департаменту повідомила, що на забезпечення людей безкоштовними медикаментами в рамках програми "Доступні ліки" місту виділено субвенцію в розмірі 10 млн 61 тис. грн.

У цілому медична субвенція для Харкова на 2019 рік становить 1 млрд 94 млн 994 тис грн. За словами заступника директора департаменту, практично всі ці кошти будуть спрямовані у фонд заробітної плати працівників медичних установ.

Крім того, в новому році за рахунок коштів спеціального фонду міського бюджету 30 млн 531 тис. грн планується виділити на закупівлю обладнання для комунальних некомерційних підприємств - установ охорони здоров'я, ще 40 млн 439 тис. грн - на їхній капітальний ремонт.

Як повідомляв Depo.Харків, 46-річна харків'янка покінчила життя самогубством через повішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook