ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харків і Полтаву поєднає турмаршрут для євреїв

У Харкова та Полтавської області може з'явитися спільний туристичний маршрут
Depo.
25 червня 2015 16:42
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на начальника відділу розвитку туристичної інфраструктури та іміджевих проектів департаменту міжнародного співробітництва Юлію Згурську.

"У нас в місті вже існує туристичний маршрут "Харків єврейський", до якого увійшли різні історичні, культурні та архітектурні об'єкти. Ми вирішили розширити цей маршрут і залучити до цього Полтавську область, оскільки знаємо, що в місті Гадячі знаходиться місце упокоєння відомого хасидського рабина і розташований хасидський центр, що може бути цікаво туристам, наприклад, з Ізраїлю. Нагадаю, що з 17 травня між Харковом і Тель-Авівом відкрився прямий авіарейс, тому залучення якомога більшого потоку туристів із Ізраїлю - це актуальний для нас напрямок роботи", - зазначила Згурська.

За її словами, загальний маршрут зараз знаходиться в детальній розробці, але, ймовірно, це буде дводенний тур, в якому один день туристи проводитимуть в Харкові, другий - у Полтавській області. Планується, що в липні пройде зустріч із ізраїльськими туроператорами, на якій їм запропонують такий тур. Якщо ізраїльтяни його схвалять, то вже в серпні цей маршрут почне роботу.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua