Харків гідний фіналу Кубка України з футболу, - голова ОДА Світлична

Новообраний президент Харківської обласної федерації футболу отримав завдання з розвитку футболу в регіоні
Depo.
22 листопада 2016 14:54
ФОТО: depo.ua
Харків гідний фіналу Кубка України з футболу, - голова ОДА Світлична
Харків гідний фіналу Кубка України з футболу, - голова ОДА Світлична

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, сьогодні, 22 листопада, голова Харківської ОДА Юлія Світлична під час зустрічі з обраним напередодні президентом Харківської обласної федерації футболу Євгеном Красніковим поставила чіткі завдання, які необхідно вирішувати федерації задля розвитку в регіоні футболу - від дитячого до професійного.

"Я - за розвиток харківського футболу та футболу в Харкові, - наголосила Світлична. - Від вас я чекаю системної роботи з розвитку дитячого та юнацького футболу, а також проведення заходів з популяризації цього виду спорту в Харківській області".

Голова Харківської ОДА зазначила, що, завдяки співпраці з Федерацією футболу України, до Харкова вдалося повернути великий футбол. 15 листопада на стадіоні "Металіст" пройшов перший за три роки міжнародний матч за участю національної збірної. Але на досягнутому керівництво регіону зупинятися не має наміру.

"Я буду боротися за право проведення фінального матчу Кубка України з футболу саме в Харкові, - підкреслила Світлична. - Тому що вважаю, що Харків гідний. Тому що вважаю, що в Харкові для цього є необхідна інфраструктура. Тому що вважаю, що в Харкові - одне з найкращих футбольних полів. І тому що вважаю, що харків'яни заслуговують на те, щоб за три роки знову побачити фінал у нашому місті. Зараз - це завдання номер один. Усі сили потрібно спрямувати на цю роботу. Якщо потрібно буде взяти участь у дорадчому засіданні ФФУ з відбору міст, я готова буду це зробити особисто".

Євген Красніков висловив упевненість, що за підтримки керівництва області домогтися проведення фінального матчу Кубка України саме в Харкові - більш ніж реально.

"Ми докладемо максимум зусиль і будемо боротися. Харків у футбольному плані - це місто № 1, і він заслуговує на проведення такого матчу, - зазначив президент обласної федерації футболу. - Я зроблю все від мене залежне для того, щоб у Харкові футбол розвивався. Я багато років працюю в футболі, зараз є директором національної збірної. Думаю, ми можемо з вами обговорити й можливість проведення в Харкові матчів молодіжної збірної України. У майбутньому, можливо, за допомогою ФФУ в Харкові буде відкрито найбільший центр, який буде готувати молоді кадри для харківського футболу та національної збірної. За вашої підтримки ми зможемо надати поштовх розвитку футболу".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків