ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харчування в дитсадках подорожчає

Вартість харчування у дитячих садках міста може збільшитися в наступному навчальному році
Depo.
20 травня 2015 16:03
ФОТО: depo.ua
Харчування в дитсадках подорожчає
Харчування в дитсадках подорожчає

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради з посиланням на директора департаменту освіти Ольгу Деменко.

"З січня 2015 року вартість продуктів підвищилася в середньому на 40%. Тому ми будемо просити на найближчій сесії міськради виділити кошти на те, щоб з 1 вересня збільшити вартість харчування у дитсадках, оскільки ми просто не зможемо виконати норми харчування на одну дитину", - зазначила Деменко.

Вона нагадала, що зараз в групах з 10-годинним перебуванням дітей вартість харчування на одну дитину становить 13 грн. в день, з цілодобовим перебуванням - 14 грн. Згідно із законодавством, батьки платять за харчування не менше 60% його вартості. У Харкові ця сума становить 7,8 грн. на день, інша частина - 5,2 грн. - виділяється з міського бюджету.

"Якщо ми будемо збільшувати вартість харчування у дитсадках, то і частка батьків, відповідно, збільшиться. Але це норма, закріплена в законодавстві, і з цим нічого не поробиш. Згідно з нашими розрахунками, вартість харчування зросте на 10-15%. Тобто, якщо зараз вона становить 13 грн., то буде не більше 15 грн.", - повідомила Деменко.