Гроші на метро в Харкові внесли до проекту Держбюджету на 2019 рік

У Харкові добудують дві станції метро на Олексіївській лінії загальною протяжністю 3,47 км

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в оновленому проекті бюджету на 2019 рік, що поданий до парламенту для розгляду в другому читанні.

Згідно документа, реалізація проекту "Подовження третьої лінії метрополітену м. Харкові" відображається за бюджетними програмами "Подовження третьої лінії метрополітену у м. Харкові" та "Субвенція з державного бюджету міському бюджету м. Харкова на подовження третьої лінії метрополітену у м. Харкові".

Впроваджувальна установа – Харківська міська рада. Бенефіціар – КП "Харківський метрополітен".

Для проведення робіт передбачається використати кредитні гроші. Сума позики ЄБРР – 160 млн євро, ЄІБ – 160 млн євро.

Проект реалізується для поліпшення транспортного обслуговування населення Харкова, збільшення питомої ваги пасажирських перевезень метрополітеном шляхом подовження експлуатаційної довжини третьої (Олексіївської) лінії метрополітену на 3,47 км.

"Кредитна угода між Україною та ЄБРР, а також Фінансова угода між Україною та ЄІБ підписані 11 грудня 2017 року. До кінця 2018 року очікується ратифікація Фінансової угоди між Україною та ЄІБ Верховною Радою України", - йдеться в документі.

У проекті Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" передбачені видатки на реалізацію цього проекту за спеціальним фондом – 60,2 млн грн.

Як повідомляв Depo.Харків, 11 грудня 2017 року були підписані фінансові угоди щодо подальшого будівництва Харківського метрополітену з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Заплановано виділення близько 330 млн євро, з яких 160 млн євро - ресурси ЄБРР, 160 млн євро – ЄІБ, до 10 млн євро - кошти місцевого бюджету Харкова. Гроші будуть направлені, зокрема, на будівництво станцій "Державінська" та "Одеська".

19 грудня 2017 року в Харкові підписали фінальну угоду на кредит для будівництва метро.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook