Готується угода про партнерство: Світлична зустрілася з мером Риму (ФОТО)

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична та мер Риму Вірджинія Раджі обговорили перспективи розвитку міжрегіонального співробітництва

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА.

"Співпраця України з Італією розвивається. У 2017 році ця країна стала 6-м торговим партнером України у світі за обсягами торгівлі та 3-м - за товарообігом. Подальшу активізацію співпраці між Харківською областю та Італією ми нещодавно обговорювали під час зустрічі в Харкові з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні Давиде Ла Чечіліа. Одним з перспективних напрямків для реалізації цього завдання є розвиток міжрегіонального партнерства", - зазначила Світлична.

Вона також підкреслила, що на активізації взаємин Харківської області та Риму позитивно позначиться відкриття прямих рейсів Харків - Рим, яке заплановане навесні 2019 року.

Під час зустрічі Світлична та Раджі розглянули можливості співробітництва в економічній та освітній сферах, сільському господарстві, сферах культури й туризму. Також голова Харківської ОДА та мер Риму домовилися про розробку та підготовку до подальшого підписання угоди про партнерство між Римом і Харківською областю. На завершення зустрічі Світлична запросила Раджі відвідати Харків.

Фото: Фейсбук Юлії Світличної

Як повідомляв Depo.Харків, мешканцям будинку по вулиці Пушкінській, де досі немає опалення, комунальники порадили перекрити дорогу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook