Головний вокзал Харкова оточили понад півтисячі силовиків (ВІДЕО)

У Харківській області СБУ провела масштабні антитерористичні навчання

Як повідомили Depo.Хакрів у прес-центрі СБ України в Харківській області, планові тактико-спеціальні навчання провела на Південному залізничному вокзалі Харкова координаційна група Антитерористичного центру при регіональному управлінні Служби безпеки України.

За відомостями СБУ, до навчань залучили понад шість сотень силовиків: СБУ, Національної поліції, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії, Збройних Сил, Державної пенітенціарної служби, Державної прикордонної служби, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також представники адміністрації "Південної залізниці". Використовувалося понад сорок одиниць автомобільної та спеціальної техніки, у тому числі військові бронемашини.

За сценарієм навчань група озброєних диверсантів, плануючи дезорганізувати роботу залізниці та відволікти увагу правоохоронців, намагалася вчинити вибух і вивести з ладу автоматизовану систему управління залізничними перевезеннями. Користуючись панікою, інша озброєна група їхніх спільників захопила заручників в одному з вагонів пасажирського потягу.

Задіяні у навчаннях підрозділи мали локалізувати наслідки вибуху, із залученням фахівців-вибухотехніків здійснити огляд місця події, визначити прикмети умовних диверсантів, розшукати і затримати їх, звільнити заручників і нейтралізувати озброєних терористів.

Після аналізу зібраних даних щодо умовних зловмисників та проведення фільтраційних заходів правоохоронці затримали членів першої диверсійної групи. Терористи, які забарикадувалися у залізничному вагоні і прикривалися заручниками, були знешкоджені бійцями спецпідрозділу СБУ "Альфа" під час штурмової операції.

Проведені навчання стали черговим кроком системної діяльності Служби безпеки України, спрямованої на запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їхніх наслідків.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові 19 вересня т.в.о начальника Управління патрульної поліції призначений Олексій Ніколаєв.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook