Голова Харківської ОДА Світлична провела зустріч із делегацією США

Під час зустрічі обговорювалося питання безпеки регіону та можливості доручення спеціалістів США до проведення тренінгів із тероборони
Depo.
27 жовтня 2016 16:13
ФОТО: depo.ua
Голова Харківської ОДА Світлична провела зустріч із делегацією США
Голова Харківської ОДА Світлична провела зустріч із делегацією США

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, сьогодні, 27 жовтня, голова Харківської ОДА Юлія Світлична обговорила хід реалізації спільних проектів та антикорупційних програм з другим заступником Державного секретаря США.

"Ми активно ведемо роботу з міжнародними партнерами. Довіра з боку посольства Сполучених Штатів Америки дозволила нам реалізувати низку унікальних проектів, яких немає в жодній іншій області України, - підкреслила Світлична. - З посольством США було підписано план спільних дій з підтримки програм по боротьбі з корупцією. Його реалізація дала позитивні результати в частині впровадження проекту ProZorro, а також будівництва Регіонального центру надання адміністративних послуг. Підписання згодом широкого меморандуму про співпрацю в усіх сферах господарської діяльності сприяє реалізації програм, які відкривають нові можливості для кожного харків'янина".

За інформацією Світличної, завдяки роботі Офісу Харківщини у Вашингтоні договори з американськими партнерами вже уклали 27 підприємств. Серед нових спільних проектів Харківщини та Посольства США в Україні голова Харківської ОДА відзначила програму грантової допомоги "Протидія корупції в Харківській області".

"Програма дає можливість громадським організаціям та фізичним особам подавати свої проекти для того, щоб боротися з корупцією на території Харківської області. На сьогодні вже маємо велику кількість нових проектів, що запропоновані активними представниками громадського суспільства", - сказала Світлична.

Під час зустрічі другий заступник Державного секретаря США підтвердив готовність до подальшої співпраці з Харківщиною та розширення кількості спільних проектів.

"США будуть продовжувати підтримувати Україну - не тільки в Києві, а й в регіонах. Ми будемо продовжувати підтримку розвитку відкритого, прозорого суспільства і проектів, що спрямовані на боротьбу з корупцією", - відзначив керівник делегації США.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків