Голова Харківської ОДА Світлична назвала прізвища членів своєї адмінкоманди

Голова Харківської ОДА Юлія Світлична оприлюднила інформацію про кадрові пропозиції у структурі адміністрації
Depo.
19 жовтня 2016 09:05
ФОТО: depo.ua
Голова Харківської ОДА Світлична назвала прізвища членів своєї адмінкоманди
Голова Харківської ОДА Світлична назвала прізвища членів своєї адмінкоманди

Як передає Depo.Харків, про це на своїй сторінці у "Фейсбук" написала голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

Вона наголосила, що перші кадрові рішення будуть прийняті в найближчі дні, однак вже сьогодні зроблена пропозиція залишитися на посаді заступника голови ОДА Марку Беккеру та Михайлові Черняку.

"Марк Беккер порядна та надійна людина, фахівець, вміє приймати вірні рішення навіть у дуже складних питаннях. Михайло Черняк за короткий час довів, що він може бути ефективним державним службовцем, має зв'язок з громадським суспільством та ветеранами АТО. За ним відповідальність щодо процесу децентралізації та реформ у соціальній і медичній сферах", - зауважила Світлична.

Вона також висловила переконання, що у своїй діяльності будуть ефективними такі керівники департаментів як Анатолій Бабічев (Департамент освіти), Вікторія Белявцева (Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону), Вікторія Аннопольська (Управління масових комунікацій), Олександр Лукашов (Департамент економіки і міжнародних відносин), Віталій Кириленко (Управління у справах молоді та спорту), Юрій Шпарага (Департамент соціального захисту населення) та деякі інші керівники.

"Впевнена, що вони доведуть суспільству свою результативність у роботі в найближчий час. Буде багато і нових облич. Це будуть люди з різним досвідом роботи, але всі з високим рівнем підготовки", - наголосила голова ОДА.

Світлична заявила про плани "сформувати потужну команду радників саме із кола громадських активістів та волонтерів".

"Вже запросила до команди Олену Борисову, Надію Кривицьку, Ігора Рассоху, Олександра Чумака та Олексія Курцева. Особлива увага - питанням територіальної оборони та безпеки, де розраховую на Олександра Мамалуя, Олега Ширяєва, Антона Сосницького, Олексія Сергеєва та всієї Спілки ветеранів АТО", - підкреслила Світлична.

"Дуже багато чого необхідно зробити, люди чекають змін. Тому запрошую всіх, хто має конструктивні пропозиції та бажання працювати над їх практичним втіленням до співпраці. Роботи дуже багато, вистачить на всіх. Переконана, що розвиток Харківщини - це спільна справа влади та громадськості", - підсумувала вона.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків