ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова Харківської ОДА Райнін взяв участь у скайп-конференції Атлантичної ради США

Під час скайп-конференції обговорювалася гуманітарна криза в Україні
Depo.
22 червня 2016 14:40
ФОТО: depo.ua
Голова Харківської ОДА Райнін взяв участь у скайп-конференції Атлантичної ради США
Голова Харківської ОДА Райнін взяв участь у скайп-конференції Атлантичної ради США

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, взяти участь у концеренції голову Харківської ОДА Ігоря Райніна запросив колишній Посол Сполучених Штатів Америки в Україні, директор Євразійського Центру ім. Діну Патрісіу при Атлантичній Раді Джон Гербст

Під час конференції були обговорені питання суспільно-політичної ситуації в регіоні, стану роботи з внутрішньо переміщеними особами та надання гуманітарної допомоги. У заході взяли участь колишній Посол Сполучених Штатів Америки в Україні, директор Євразійського Центру ім. Діну Патрісіу при Атлантичній Раді Джон Гербст, старший науковий співробітник Євразійського Центру ім. Діну Патрісіу при Атлантичній Раді Адріан Каратніцкі, голова Комітету Верховної Ради України з питань прав людини Григорій Немиря та Директор компанії персонального та стратегічного консалтингу "Berta Communications" Тарас Березовець, а також експерти та представники міжнародних та українських неурядових організацій.

Відповідаючи на питання стосовно того, як у регіоні борються з гуманітарною кризою, Райнін відзначив, для того, щоб вирішити цю проблему потрібні серйозні успіхи в національній економіці.

"Важливе завдання, яке стояло перед регіоном, не допустити гуманітарної кризи в самій Харківській області. Тому що до грудня 2015-го року частина області була в зоні АТО. Нам вдалося втримати ситуацію. Я можу сказати, що згідно з рейтингом Кабінету міністрів України за 62 показниками прифронтова Харківська область посідає перше місце", - зазначив голова Харківської ОДА.

Райнін також повідомив, що велика увага у регіоні приділяється питанням безпеки, суспільно-політичної стабільності, а також питанням гуманітарної, соціальної політики і регіональної економіки.

Окрім того Райнін зазначив, що регіон активно співпрацює із зарубіжними партнерами. Тільки за минулий рік область відвідали близько 200 офіційних іноземних делегацій. В результаті партнерства з міжнародними організаціями сьогодні Харківська область - лідер в Україні за темпом зростання інвестицій.

"Протягом місяця в Харківському регіоні відкриється представництво Консультативної місії Європейського союзу з питань безпеки, реформування силових структур і правоохоронних органів. У нас є всі домовленості з цього приводу. Сьогодні ми з колегами з консультативної місії відпрацьовуємо організаційні питання, - розповів Райнін. - Дуже важливо, що це представництво відкриється саме в Харківській області, оскільки наш регіон знаходиться найближче до зони АТО".

Також голова Харківської ОДА нагадав, що у березні цього року делегація Харківської області була з візитом у США. В результаті Сполучені Штати Америки і наш регіон підписали Меморандум про взаєморозуміння. Крім того Харківщина та посольство США підписали спільний план дій по боротьбі з корупцією.

Довідка Depo.Харків. Атлантична рада США (Atlantic Council) – провідний науково-експертний центр, що співпрацює з Урядом США з питань трансатлантичних міжнародних відносин. У липні 2015 року експерти центру представили докази присутності російських військ на тимчасово окупованій території Донбасу.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків