Голова Харківської ОДА Райнін перевів силовиків на посилений режим несення служби

Для забезпечення безпеки під час свят в Харківській області буде створений Оперативний штаб
Depo.
16 серпня 2016 08:50
ФОТО: depo.ua
Голова Харківської ОДА Райнін перевів силовиків на посилений режим несення служби
Голова Харківської ОДА Райнін перевів силовиків на посилений режим несення служби

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, про це повідомив голова Харківської ОДА Ігор Райнін.

Він також доручив силовим структурам області перейти на посилений режим несення служби.

"До Дня Національного прапора та Дня Незалежності України в Харківській області пройде низка масових заходів. Також 20 серпня ми відкриваємо два знакових об'єкти - органний зал Харківської обласної філармонії та станцію метро "Перемога". Очікується, що участь у цих заходах візьме Президент України, - повідомив голова Харківської ОДА. - Забезпечення безпеки в ці дні - головне завдання, яке стоїть перед управліннями СБУ та Національної поліції в Харківській області. Прошу керівництво силових відомств мобілізувати весь особовий склад".

За інформацією Ігоря, силові структури регіону вже перейшли на посилений режим несення служби.

Також глава Харківської ОДА повідомив, що в області буде працювати Оперативний штаб з недопущення правопорушень і провокацій в святкові дні. Керувати штабом буде заступник голови - керівник апарату ХОДА Вячеслав Аббакумов.

"Штаб буде проводити засідання щодня. Інформація про результати засідань буде надходити мені особисто", - зазначив керівник області.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків