ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Голова Харківської ОДА Райнін ініціював спортивне свято з олімпійськими чемпіонами

Голова Харківської ОДА Ігор Райнін зустрівся з українськими боксерами - призерами Олімпійських ігор
Depo.
27 травня 2016 16:09
ФОТО: depo.ua
Голова Харківської ОДА Райнін ініціював спортивне свято з олімпійськими чемпіонами
Голова Харківської ОДА Райнін ініціював спортивне свято з олімпійськими чемпіонами

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, з олімпійським чемпіоном Олександром Усиком, срібним і бронзовим призерами Олімпіади Денисом Берінчиком та Олександром Гвоздиком голова Харківської ОДА обговорив можливість проведення в Харкові Олімпійського дня за участю кращих спортсменів України

Учасники зустрічі обговорили перспективи розвитку українського спорту, погодившись, що основою для нього має стати дитячо-юнацький спортивний рух.

"Ми розуміємо, що чемпіонів потрібно виховувати з юного віку. Для цього потрібна матеріально-технічна база, тренерський склад. Тому в минулому році ми в Харківській області в 6 разів збільшили фінансування спорту", - розповів Райнін.

Він також наголосив на необхідності популяризації спорту в суспільстві.

"На жаль, сьогодні в країні немає масової популяризації спорту. А саме перемоги спортсменів можуть стати базовими цінностями для країни, - підкреслив голова облдержадміністрації. - Сьогодні ми ведемо цю роботу в області, намагаємося задавати спортивний тон: всіляко підтримуємо наших спортсменів і робимо все, щоб якомога більше харків'ян знали про їхні успіхи".

Усик зазначив, що популяризувати спорт потрібно, спираючись на українські традиції, піднімаючи рівень патріотизму у молоді.

"В України багаті військові традиції козацтва. У нас є, чим пишатися: славна історія, герої, на прикладі яких потрібно навчати молодь", - підкреслив боксер.

Під час зустрічі також обговорили перспективи українських спортсменів на майбутній Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

Райнін зазначив, що на сьогоднішній день спортсмени Харківської області вже отримали 21 олімпійську ліцензію, за прогнозами їх має бути близько 30.

Голова Харківської ОДА запропонував боксерам-олімпійцям провести в Харкові широкомасштабне спортивне свято за підсумками Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.

Спортсмени підтримали ідею Райніна і погодилися взяти участь в Олімпійському дні, який запланували провести восени.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків