Голова Харківської ОДА Райнін анонсував продовження будівництва метро в Харкові

У Харкові продовжать будувати метро та Великий зал обласної філармонії
Depo.
20 серпня 2016 12:19
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, про це, коментуючи відкриття органної зали філармонії та 30-ї станції харківського метрополітену, заявив голова Харківської обладміністрації Ігор Райнін.

"Відкриття станції метро й органної зали в Харкові - це знакові події для всього регіону та країни. Нам вдалося минулого року відновити роботи на цих довгобудах і всього за півтора року довести їх до логічного завершення. Як ми й планували, обидва об'єкти відкрилися напередодні Дня Незалежності України. Упевнений, вони стануть прекрасним подарунком харків'янам до свята. Хочу зазначити, що відкриття чергової станції метро і першого пускового комплексу філармонії - це не завершення робіт, а черговий їх етап. Ми продовжимо будівництво обох об'єктів", - зазначив Райнін.

Він підкреслив, що метробудівці прямуватимуть у напрямку "Одеської", а у філармонії продовжаться роботи на другому пусковому комплексі - у Великій залі, яку планують побудувати протягом трьох років.

"Харківська область продовжує розвиватися, незважаючи на свій прифронтовій статус і численні негативні прогнози. Найближчим часом у районах Харківської області будуть відкриті знакові об'єкти гуманітарної сфери. Один із них - фізкультурно-оздоровчий комплекс у Вовчанську, будівництво якого також було замороженим кілька років тому. Ми випереджаємо за темпами будівництва більшість регіонів України. Ми не обіцяємо того, чого не можемо зробити, і чітко прямуємо до поставлених цілей", - сказав Райнін.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків