Голова АП Райнін переобраний керівником президентської партії на Харківщині

Екс-голова Харківської ОДА, керівник Адміністрації Президента Ігор Райнін переобраний головою Харківської територіальної організації Партії "БПП "Солідарність"
Depo.
5 листопада 2016 15:49
ФОТО: depo.ua
Голова АП Райнін переобраний керівником президентської партії на Харківщині
Голова АП Райнін переобраний керівником президентської партії на Харківщині

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облорганізації "БПП "Солідарність", Райніна переобрали одностайно сьогодні, 5 листопада, під час партійної конференції.

В роботі конференції взяли участь голова фракції "Солідарність" у Харківській обласній раді Юлія Світлична, перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко, депутати міської та обласної рад, мери міст, обрані від партії "БПП "Солідарність",  волонтери, учасники АТО та журналісти.

Виступаючи на конференції, Райнін підбив підсумки за звітний період, зауваживши, що за цей час відбулося багато знакових суспільно-політичних подій як для Харківщини, так і для України.

Він зазначив, що на найближчі два роки збирається залишатися головою Харківської територіальної організації партії "Солідарність", і посада голови Адміністрації Президента не забороняє займатися політичною діяльністю.

"На сьогоднішній день я не бачу альтернативи партії Президента. Президентський рейтинг Петра Порошенка залишається номером один, – наголосив Райнін. – найбільш перспективна політична сила – "Солідарність". І я буду докладати максимум зусиль до розвитку партійної організації як в місті Харкові, так і в районах області".

Райнін наголосив на необхідності роботи партійного осередку в міжвиборчий період.

"Будь-який гарний будинок не можна побудувати за два місяці. Повинен бути технологічний процес, – підкреслив голова територіальної організації. – Ми повинні чути людей. У будь-який нервовій ситуації потрібно знаходити спільну мову. Тільки від нас самих залежить, як ми зможемо використати довіру людей – не обманом, не обіцянками, а конкретними справами".

Райнін закликав однопартійців активно долучатись до роботи, не бояться виступати з ініціативами і бути відповідальними за свої слова і поступки перед людьми.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків