Gepard59 взявся за старе: У Харкові студентам роздали агіт-блокноти від Кернеса

У Харкові студенти університету отримали блокноти із передвиборчим салоганом мера Геннадія Кернеса

Gepard59 взявся за старе: У Харкові студ…

Як передає кореспондент Depo.Харків, відповідні "Харківські студентські блокноти 2019/2020" роздали деяким студентам Харківського національного університету імені В. Каразіна до початку нового навчального року.

 

На обкладинці блокноту зображений телефон із фото мера Геннадія Кернеса начебто зі сторінки градоначальника в Instagram (gepard59). Крім цього у блокноті наявний передвиборчий слоган Кернеса "Любити Харків, працювати для людей!".

 

У блокноті також наявні кілька зображень Кернеса, його звернення до студентів, інформація участь Харкова в Асоціації міст-лауреатів Призу Європи, а також довідка про Нагороду Європи.

 

Цього разу блокноти від Кернеса видані державною мовою.

 

 

Як повідомляв Depo.Харків, у вересні 2015 року в Харкові від імені мера Геннадія Кернеса школярам і студентам роздали букварики та записники відповідно. Видання були зроблені російською мовою.

 

На блокнотах, які роздали студентам, були зображені види парку Горького, площі Конституції, трамвай, кілька пар молодят. На фоні цього намальований мобільний телефон, де на заставці фото Кернеса та адреса його сторінки в Instagram.

 

Букварики, що тоді також отримали першокласники, були також російською мовою. На першій сторінці мер у досить діловому стилі звертається до маленьких школярів, які, як зазначає сам Кернес, читати ще не вміють.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"