ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Епідеміологи перевірили воду в міських водоймах

Попередньо, всі показники води з харківських водойм знаходяться в межах норми
Depo.
21 травня 2015 16:21
ФОТО: depo.ua

Воду на аналіз фахівці лабораторного центру Госсанепідслуби відбирали з Безлюдівської, Основ'янського водоймищ, Жовтневого гідропарку, Олексіївського лугопарку (з боку вулиці Клочківській), Журавлівського гідропарку (з боку вулиці Героїв Праці) і Петренківського водосховища, повідомляє "Городской Дозор", передає кореспондент Харків.depo.ua.

Фахівці досліджували хімічний склад води, а також наявність в ній бактерій.

"За попередніми даними, хімічні та бактеріологічні показники води відповідають санітарним нормам, за винятком Алексевского лугопарка, де було виявлено перевищення заліза. Це може бути через водорості, може бути просто такий склад води. Для тих, хто купається, - це шкідливо", - розповіла головний спеціаліст міського управління Держсанепідслужби Катерина Гентош.

Незважаючи на те, що вода нарікань не викликала, купатися містянам поки не рекомендують, так як поки ще жоден міський пляж не отримав санітарний паспорт, який дозволяє роботу.

Сьогодні фахівці планують взяти ще по одній пробі води з перерахованих водойм, а також взяти на дослідження зразки ґрунту з берегів, щоб перевірити, чи немає там паразитів.

Після цього відбирати проби води повинні будуть два рази на місяць. З червня, коли вода прогріється, крім хімічного і бактеріологічного аналізу, експерти будуть робити аналіз і на наявність вірусів.