"Електроважмаш" виплатив борги по зарплаті та залучив 200 млн грн обігових коштів, – ФДМУ

Харківський "Електроважмаш" зумів реструктуризувати проблемний кредит у державному банку

"Електроважмаш" виплатив борги по зарпла…

Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна України, передає Depo.Харків.

 

За відомостями ФДМУ, 25 листопада 2020 року ДП "Електроважмаш" погасило більшу частину боргів по заробітних платах: за серпень, вересень та 25% жовтня. Решта сплати за жовтень буде здійснено до 30 листопада 2020 року.

 

"Це – перший крок у втіленні комплексної програми фінансового оздоровлення, розробленої спільно ДП "Електроважмаш" та Фондом державного майна України, за підтримки народних депутатів та Уряду. Крім стабілізації зарплатних виплат завод також завершив залучення обігових коштів у розмірі 200 млн грн – відсутність яких була основною причиною кризового стану підприємства в останні місяці", - йдеться в повідомленні.

 

Менеджмент заводу також підтвердив план відвантажень продукції на листопад-грудень 2020 року з основними покупцями, а також досяг домовленостей про завантаження ДП "Електроважмаш" замовленнями на 2021 рік, що дозволить підприємству працювати в штатному режимі.

 

"Більше того, менеджменту вдалося реструктуризувати проблемний кредит в "Укрексімбанку" та залучити нові інструменти фінансування, що покращує кредитну історію та дозволяє користуватися банківськими фінансовими інструментами у майбутньому", - йдеться в повідомленні.

 

Довідка Depo.Харів. Державне підприємство "Завод "Електроважмаш" спеціалізується на розробці та виробництві потужних гідрогенераторів, гідрогенераторів-двигунів, турбогенераторів для теплових і атомних електростанцій, електродвигунів для приводів прокатних станів, шахтних підйомників, водяних насосів зрошувальних каналів, тягового електрообладнання для залізничного та міського транспорту. Завод поставляє продукцію в Індію, Казахстан, Бангладеш та інші країни по всьому світу.

 

Читайте також: Харківський завод поставив обладнання для однієї з найбільших ГАЕС в Європі

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"