Експерт розповів, що не так з харківськими річками

На території Харкова облаштовано шість рекреаційних зон для відпочинку мешканців міста
Depo.
19 липня 2016 17:11
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, про це розповів директор департаменту комунального господарства Олексій Богач.

Він зазначив, що це пляжі, розташовані в Олексіївському лугопарку, Журавлівському і Жовтневого гідропарках, на берегах Основ'янської, Безлюдівської та Петренківської водойм.

Перед початком літнього сезону в зонах відпочинку були проведені перевірки щодо дотримання правил благоустрою території. Санітарні паспорти отримали Журавлівський гідропарк, Безлюдівська водойма і Олексіївський лугопарк. На міських водоймах встановлено сім рятувальних постів, які оснащені всім необхідним обладнанням.

У той же час завідувач Харківської міської філії ДУ «Харківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Володимир Чегодайкін додав, що вода у водоймах Харкова придатна для купання, хоча в деяких з них дещо перевищені норми за санітарно-мікробіологічними показниками.

Він зазначив, що також в воді зазначається невелике перевищення санітарної норми вмісту заліза, що не є явним протипоказанням для купання і може шкодити здоров'ю в рідкісних випадках, виходячи з особливостей організму людини.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків