Екс-нардепа підозрюють у недекларуванні понад мільйона доларів та євро

Національне антикорупційне бюро повідомило підозру у недекларуванні статків екс-народному депутату

Екс-нардепа підозрюють у недекларуванні…

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі НАБУ.

За даними НАБУ, 9 жовтня детективи повідомили колишньому народному депутату України про підозру у внесенні недостовірних відомостей до декларації (ст. 366-1 Кримінального кодексу України).

"Оскільки на той момент екс-нардеп перебував у лікувальному закладі, повідомлено про підозру складено відповідно до ст. 276 КПК України та здійснено у порядку, передбаченому ст.135 Кримінального процесуального кодексу України, а саме – вручено близькій родичці та направлено за місцем проживання підозрюваного", - сказано в повідомленні.

Слідство встановило, що екс-нардеп не зазначив у е-деклараціях за 2015 та 2016 роки факт наявності в нього фінансових зобов’язань перед АТ "УкрСиббанк". Зокрема, у декларації за 2015 рік були відсутні суми в 149,97 тис. доларів та 149,66 тис. євро, в декларації за 2016 рік  - 467,51 тис. доларів та 450,36 тис. євро.

Як повідомляв Depo.Харків, столична прокуратура оголосила підозру колишньому народному депутату України за фактом заволодіння 1,1 млрд гривень коштів "УкрСиббанку". Під час досудового слідства встановлено, що колишній народний депутат України IV, V, VI, VII, VIII скликань упродовж 2008 – 2018 років, діючи як організатор злочину за попередньою змовою з посадовими особами групи компаній "АІС", шахрайським шляхом заволоділи грошовими коштами, одержаними від АТ "УкрСиббанк" на підставі кредитних договорів, чим завдали збитки вищевказаній банківській установі на суму понад 1,1 млрд грн.

Засновником і одним із беніфіціарів "АІС" є колишній народний депутат із Харкова Дмитро Святаш.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook