ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЄБРР планує відкрити офіс у Харкові по типу львівського

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) має намір в 2015 році реалізувати 130 проектів в Україні, а також відкрити офіс у Харкові
Depo.
27 травня 2015 13:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила директор групи підтримки малого бізнесу ЄБРР Шарлотта Рюе, пише "Сьогодні", передає кореспондент Харків.depo.ua.

"На 2015 ми плануємо, що у нас буде 130 проектів", - сказала вона.

Рюе зазначила, що за 5 років з початку дії цієї програми в Україні в ній взяло участь 400 малих і середніх підприємств зі сфери харчової промисловості, оптової та роздрібної торгівлі, електроніки та ін. З них 360 компаній отримали консультації локальних фахівців, решта - закордонних. Рекомендації експертів стосуються розробки стратегій розвитку, маркетингової політики, управління якістю, персоналом, поліпшення бізнес-процесів.

ЄБРР надав по даній програмі грантову підтримку на суму понад 4,4 млн. євро, донорське фінансування забезпечили Європейський Союз, уряди Швеції, США, міждержавний форум Центральноєвропейської ініціативи, Фонд донорського фінансування країн з перехідною економікою, Спеціальний фонд акціонерів ЄБРР.

"Якщо говорити про регіональний розподіл, то більшість з них (проектів - ред.) - Північна частина України навколо Києва, це 37%", - сказала директор групи підтримки малого бізнесу ЄБРР.

Близько 20% проектів припали на центральні і південні області країни, 27% - Західна Україна, 15% - Східна.

Рюе повідомила, що минулого року для роботи з малим і середнім бізнесом був відкритий регіональний офіс у Львові. У 2015 році ЄБРР планує відкрити такий же у Харкові.

Крім цього, в 2015 році ЄБРР вводить для малого та середнього бізнесу дві нові ініціативи: це підтримка в просуванні експорту в рамках створення ЗВТ між Україною та Європейським Союзом, а також підтримка жінок у бізнесі.