Джерело смертельного алкоголю на Харківщині встановлене, - ДФС

У Харківській області встановлені джерела надходження на територію регіону сурогатного алкоголю
Depo.
27 вересня 2016 16:18
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це сьогодні, 27 вересня, під час брифінгу заявив перший заступник начальника ГУ ДФС України в Харківській області Андрій Бєжанов, який здійснює координацію діяльності підрозділів податкової міліції.

"У дану хвилину йде документування, здійснюються невідкладні слідчо-оперативні заходи, повідомити на даний час можу тільки те, що встановлені канали постачання неякісного спирту на територію Харківської області. Окрім цього, виявлені підпільні цеха, де, можливо, виготовлялася горілка, при вживання якої були встановлені летальні наслідки", - сказав Бєжанов.

"Можу повідомити, що з іншої області надійшов на територію Харківської області, як на даний час вважає слідство, дуже неякісний спирт", - додав він.

Бєжанов підкреслив, що правоохоронці відпрацювали райони, де зафіксовані летальні випадки, здійснені подворові обходи для попередження населення про наявність небезпечної продукції.

Він заявив, що сьогодні будуть ще затримані особи, які причетні до виготовлення цієї горілки.

Представник ДФС наголосив, що через те, що слідчі дії тривають, не може повідомити детальні подробиці.

"Дайте, будь ласка, добу-дві. Є оперативна необхідність зараз не давати ніякої інформації. У нас є фото-відеоматеріали, які повністю розкривають увесь цей злочин", - наголосив Бєжанов.

Як повідомляв Depo.Харків, правоохоронці затримали трьох власників магазинів у трьох районах області, де неякісний продавався алкоголь. Слідство триває за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України (виготовлення неякісних продуктів, що спричинило тяжкі наслідки).

24 вересня у Вовчанську Харківської області суд арештував господарку магазинів, де продавався сурогатний алкоголь, визначивши їй розмір застави у 275 тис. грн.

25 вересня в Харківській області суд взяв під цілодобовий домашній арешт двох власників магазинів, де продавався сурогатний алкоголь. Прокуратура оскаржила ці рішення.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків