ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Двір біля Павлівської площі заквітне петуніями та сальвіями

У дворі на Павлівській площі висадять тисячі квітів
Depo.
13 травня 2015 12:42
ФОТО: depo.ua
Двір біля Павлівської площі заквітне петуніями та сальвіями
Двір біля Павлівської площі заквітне петуніями та сальвіями

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради.

6 тисяч петуній, сальвій, цинерарій висаджують дворові робітники КП "Харківблагоустрій" у дворі будинку по пл. Павлівській, 2.

Сьогодні вони планують завершити садіння всіх цих квітів. Як повідомив начальник філії Червонозаводського району КП "Харківблагоустрій" Семен Левін, також у цьому дворі посадили понад 15 кленів і лип і 200 кущів.

Як зазначив начальник філії, цей двір не один раз займав перші місця в місті з благоустрою. "Багато людей проходить через цей двір, поруч розташований парк, набережна, тому хочеться, щоб він був нічим не гірше. Крім того, навесні тут пофарбували лавки, огорожі, вже вдруге косимо в цьому дворі траву. Також намагаємося упорядковувати й інші двори, особливо там, де є дитячі майданчики", - зазначив начальник філії.

Всього цієї весни у дворах Червонозаводського району висадили близько 100 дерев і планують посадити понад 20 тисяч квітів, серед яких і багаторічні. У найближчих планах комунальників - посадити квіти вздовж усього пр. Гагаріна, включаючи вулицю, що веде в аеропорт.