ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дорогу для військової техніки хочуть відремонтувати за кредитні кошти

Дорогу Чугуїв-Куп'янськ-Мілове планують відремонтувати за кредитні кошти
Depo.
16 квітня 2015 16:05
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації із посиланням на заступника голови ХОДА Євгена Шахненка.

За його словами, даний об'єкт в уряді пообіцяли включити в програму відновлення та модернізації східній частині України. Для цих цілей Німеччина планує надати нашій країні нецільової фінансовий кредит 500 млн. євро.

Траса Чугуїв-Куп'янськ-Мілове, яка знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг України, довгий час не ремонтувалася. А після того, як по ній регулярно почала їздити військова техніка та возитися вантажі в АТО, дорога стала майже повністю зруйнованою, а чотири райони – практично відрізаними від обласного центру.

"Вартість її ремонту на сьогоднішній день - більше 600 млн. грн. Зрозуміло, що таких грошей в обласному бюджеті немає. Єдине, що ми можемо зараз зробити - максимально використовувати кошти, які Служба автомобільних доріг України перераховує службі Харківської області на утримання магістралей. За рахунок цих грошей вдається підтримувати стан доріг і робити ямкові ремонти", - підкреслив Шахненко.

Зазначимо, 1 квітня уряди України та Німеччини в Берліні підписали Меморандум про взаєморозуміння. Така домовленість передбачає надання Кредитною Установою (KfW) нецільового фінансового кредиту близько 500 мільйонів євро. Ці гроші підуть на відновлення, ремонт і модернізацію сфер транспорту, енергетики, теплопостачання, будівництво житла, водопостачання, соціальної інфраструктури.

Згідно з підписаним документом Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Запорізька та Харківська області, а також регіони, в яких офіційно зареєстровано багато вимушених переселенців, зможуть отримувати індивідуальні позики на фінансування різних проектів.