Добкін-молодший заробив на акціях 2 млн грн

Харківський народний депутат Дмитро Добкін отримав дохід, змінивши номінальну вартість акції підконтрольного підприємства

Про це йдеться в опублікованому 14 березня повідомленні про суттєву зміну у майновому стані Дмитра Добкіна, передає Depo.Харків.

 

Добкін-молодший задекларував дохід від деномінації номінальної вартості акції ПрАТ "Володимир-Волинська птахофабрика" в розмірі трохи більше 2 млн грн.

 

Як повідомляв Depo.Харків, харківський народний депутат-мажоритарник Дмитро Добкін у грудні 2018 року задекларував 17,79 млн грн дивідендів від венчурного фонду "Титул".

 

Довідка Depo.Харків. Нардеп Дмитро Добкін у 2015 році задекларував внесок у статутний капітал венчурного фонду "Титул". Інших бізнесів ані він, ані його старший брат нардеп Михайло Добкін не вказали. Фонд управляє ПАТ "Володимир-Волинська птахофабрика", ТОВ "Луцька аграрна компанія", ТОВ "Стир-Агро М" та ТОВ "ТД "Курка-Чеботурка", ТОВ "Пивні магазини" ("Пивобанк", "Пробка").

 

Деномінація акцій - зміна номінальної вартості всіх випущених одним емітентом акцій, що супроводжується дробленням (подрібненням) або консолідацією акцій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook