ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Добкін хоче скасувати Райніна

Колишній голова Харківської облдержадміністрації, а нині віце-прем'єр-міністр Опозиційного уряду з реформи місцевого самоврядування Михайло Добкін виступає за ліквідацію обласних і районних державних адміністрацій
Depo.
20 квітня 2015 17:29
ФОТО: depo.ua
Добкін хоче скасувати Райніна
Добкін хоче скасувати Райніна

Про це заявив Добкін під час засідання Опозиційного уряду, передає Харків.depo.ua.

"Третій аспект, який необхідно сьогодні кардинально змінити на законодавчому рівні, це систему організації влади на місцях. Насамперед необхідно на законодавчому рівні відмінити обласні та районні державні адміністрації", - сказав він, звернувши увагу, що про це говорили більшість кандидатів у президенти на попередніх виборах.

На думку Добкіна, регіональні органи влади мають формуватися шляхом прямих виборів, вибори до місцевих рад повинні відбуватися за відкритими партійними списками. При цьому чисельність депутатського корпусу повинна бути мінімізована та закріплена на законодавчому рівні.

Він наголосив, що повноваження обласних і районних державних адміністрації повинні бути передані виконавчим комітетам, які будуть формуватися радами відповідних рівнів, керувати виконкомом має голова регіону, який обиратиметься на прямих виборах у своєму регіоні.

Добкін також наголосив на необхідності формування механізмів проведення місцевих і всеукраїнських референдумів.

Як повідомляв Харків.depo.ua, сьогодні, 20 квітня, в Харкові пройшло підпільне засідання Опозиційного уряду Колеснікова.