До Харкова для боротьби з "наливайками" відправили 20 груп київських оперативників

У Харкові правоохоронні органи почнуть закривати незаконні точки продажу алкоголю сумнівного походження
Depo.
8 жовтня 2016 12:58
ФОТО: depo.ua
До Харкова для боротьби з "наливайками" відправили 20 груп київських оперативників
До Харкова для боротьби з "наливайками" відправили 20 груп київських оперативників

Про це кореспондентові Depo.Харків повідомило поінформоване джерело у Харківській облдержадміністрації.

За словами співрозмовника агентства, вчора, 7 грудня, в Харківській ОДА пройшла нарада за участю керівників усіх силових структур регіону під головуванням керівника ОДА Юлії Світличної. Під час наради силовики отримали команду розпочати боротьбу з незаконними пунктами продажу алкоголю "не показово, а по-справжньому". Сама Світлична вчора ж звернулася до керівництва ДФС у Києві з вимогою пожвавити у Харкові боротьбу з точками продажу сумнівного алкоголю.

Сьогодні, 8 жовтня, до Харківської ОДА ще раз були викликані керівники Головного управління ДФС України в Харківській області, яких поінформували, що в Харків для підсилення місцевих підрозділів у боротьбі з незаконними точками обігу алкоголю вирушили 20 груп оперативників. "Чому так? Тому що місцеві податківці, так би мовити, ангажовані", - підсумував співрозмовник.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині з 22 вересня від отруєння неякісним алкоголем померли близько 40 осіб, ще кілька десятків людей були госпіталізовані. На цей час у справі про отруєння алкоголем про підозру повідомлено восьми фігурантам. Виробник, троє його пособників та один власник магазина, де реалізовувався сурогат, зараз перебувають під вартою. Ще двоє власників магазинів перебувають під домашнім арештом. 6 жовтня затримали посередника, який продавав отруйну горілку від виробника у роздрібну мережу.

Незважаючи на припинення діяльності цеху, де виготовлявся сурогатний алкоголь, на Харківщині щоденно зростає кількість постраждалих. У Харкові продовжують працювати "наливайки", де продається алкоголь невідомого походження.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків